Blog

KEDİ-KÖPEK SU OTOMATI

Hayal edin, İsteyin, Üretelim.


11 Haziran 2020 0

Sıfır-Atık Kedi Köpek Maması Otomatı

Hayal edin, İsteyin, Üretelim.


7 Mart 2020 0

Sokak Hayvanları İçin MamaSu Kompleksi

Sokak hayvanlarının beslenmesi amacıyla üretilmiş olan kompleks, 2 adet paslanmaz çelik mama kabı ve 1 adet paslanmaz çelik su kabından oluşur.


5 Temmuz 2019 0

Kağan Ayanoğlu kimdir?

1972 yılında Isparta’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Isparta – Şarkikaraağaç’ta tamamladı. 1996 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun oldu. 2012 yılında Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesi Doğum ve Jinekoloji Ana Bilim Dalında doktora eğitimini tamamlayıp Doktor ünvanını aldı. 1998-2016 yılları arasında Süleyman Demirel Üniversitesinde öğretim üyesi olarak görev yaptı. Bölüm başkanlığı, yüksekokul müdürlüğü gibi idari…
Devamı


21 Haziran 2019 0

22 yıllık bilgi ve tecrübe

Şirketimiz 1996 yılından bu yana Veteriner hekimlik ve 20 yıl akademisyenlik yapmış olan Dr. Kağan Ayanoğlu önderliğinde çalışmaktadır. Şirket olarak Veteriner klinik hizmetleri vermenin yanı sıra, Veterinerlik alanında alınmış bir çok patent, kendini yenileyen yazılımlar, uluslar arası ekipman, veteriner cihaz satışı, yeni buluşlar ve teknolojik cihaz imalatı ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.


21 Haziran 2019 0

Her zaman yeni teknoloji

Operasyonlar Gaz anestezi ve lazer kullanılarak yapılır. Yaşlı yada hassas bünyeli hastalar, yaşam destek ünitesine bağlanarak operasyona alınır. Ciddi operasyonlar sonrasında yada yavru bakımı gibi hassas vakalarda operasyon sonrası yoğun bakım küvezi kullanılmaktadır. Teşhisi kolaylaştırmak amacıyla gerektiğinde, kliniğimiz bünyesinde bulunan endoskopi, röntgen, ultrason, kan analizleri, idrar-dışkı analizleri, hızlı kitleri yada antibiyogram uygulanabilir. Pet klinik ve…
Devamı


21 Haziran 2019 0

Kedi Gençlik Hastalığı – FİP

Feline Panleukopenia Kedi bulaşıcı enteritis veya kedi Kanlı İshal hastalığı olarak da bilinir. Kedi Gençlik Hastalığı, teşhis etmek kolay değildir. Ancak, çoğu durumda, fiziksel muayene, öykü, klinik belirti (semptom) bazı kan testleri ile ön tanı konulabilir.


1 Nisan 2019 0

Sokak kedileri Beslenmeli mi?

Biliyorum, cevabınız elbette evet, sokak kedilerini beslemelisiniz. Kediler evcilleştirildiği için evcil ortam dışında kendilerini savunulabilecek vahşi hayvanlar değildir. İnsan müdahalesi olmadan kendi başlarına kendilerine yetemez, hatta hayatta kalmazlar.


1 Nisan 2019 0

Sokakları güzelleştiren, Sokak kedilerimiz.

 İzmirin kedileri: Kediler, İzmir’de her mahallede dolaşıyor. Bunlardan çok azı, sahiplerinin dışarı çıkmasına izin verdiği evcil hayvanlardır, ancak birçoğu artık başıboş, kayıp veya terk edilmiş olan sokak kedileridir. Sokak kedileri ve bunlarla ilgili karmaşık konuları ne kadar çok anlarsak, onlara daha etkili bir şekilde yardım edebiliriz. Ayrıca aşırı çoğalma eğiliminde olan kedi nüfusunu kontrol altında…
Devamı


1 Nisan 2019 0

Distemper – Köpek gençlik hastalığı

Köpek gençlik hastalığı hayvanseverler arasında kanlı ishal olarak bilinir. Bununla birlikte kanlı ishal ve kusmaya yol açan başka virüs kökenli hastalıklarda vardır.


1 Nisan 2019 0