Blog

Kedi Gençlik Hastalığı – FİP

Feline Panleukopenia Kedi bulaşıcı enteritis veya kedi Kanlı İshal hastalığı olarak da bilinir. Kedi Gençlik Hastalığı, teşhis etmek kolay değildir. Ancak, çoğu durumda, fiziksel muayene, öykü, klinik belirti (semptom) bazı kan testleri ile ön tanı konulabilir.


1 Nisan 2019 0

Sokak kedileri Beslenmeli mi?

Biliyorum, cevabınız elbette evet, sokak kedilerini beslemelisiniz. Kediler evcilleştirildiği için evcil ortam dışında kendilerini savunulabilecek vahşi hayvanlar değildir. İnsan müdahalesi olmadan kendi başlarına kendilerine yetemez, hatta hayatta kalmazlar.


1 Nisan 2019 0

Sokakları güzelleştiren, Sokak kedilerimiz.

 İzmirin kedileri: Kediler, İzmir’de her mahallede dolaşıyor. Bunlardan çok azı, sahiplerinin dışarı çıkmasına izin verdiği evcil hayvanlardır, ancak birçoğu artık başıboş, kayıp veya terk edilmiş olan sokak kedileridir. Sokak kedileri ve bunlarla ilgili karmaşık konuları ne kadar çok anlarsak, onlara daha etkili bir şekilde yardım edebiliriz. Ayrıca aşırı çoğalma eğiliminde olan kedi nüfusunu kontrol altında…
Devamı


1 Nisan 2019 0

Distemper – Köpek gençlik hastalığı

Köpek gençlik hastalığı hayvanseverler arasında kanlı ishal olarak bilinir. Bununla birlikte kanlı ishal ve kusmaya yol açan başka virüs kökenli hastalıklarda vardır.


1 Nisan 2019 0

Tabaklı Kedi Köpek Maması Otomatı

Tabaklı Mama Otomatı, tabaklı şekilde ambalajlanmış bir porsiyon kedi yada köpek maması verir. Otomat bozuk para ile çalışır ve bozuk para katları ile ödeme alır. Örneğin 1 TL, 2 TL, 3 TL gibi.


30 Mart 2019 0

SMARTSAFE W – SIĞIR ve KOYUN TAKİP

Bu sistem 1000 metrekare için 1 ana ünite ve 15 adet kolye içerir. İsteğe göre konfigürasyon değişir.Çiftliğinizin içinde ki tüm hayvanların güvenlik altında tutulmasını sağlar.
Ana ünite ve hayvan kolyelerinden oluşur.


30 Mart 2019 0

SMARTSAFE GPS500SUN – GÜNEŞ ENERJİLİ SIĞIR TAKİP SİSTEMİ

Çiftliğinizin içinde ve yayılımda ki tüm hayvanların güvenlik altında tutulmasını sağlar. Kendiliğinden güneş enerjisi ile şarj olur.


30 Mart 2019 0

SMARTSAFE GPS KOYUN TAKİP (UYDU TAKİPLİ KOYUN GÜVENLİK SİSTEMİ)

Çiftliğinizin içinde ve yayılımda ki tüm hayvanların güvenlik altında tutulmasını sağlar.
Koyunların %40’ına orjinal cihaz, kalan %60 lık kısmına aldatmaca amacıyla sahte cihaz takılarak kullanımı tercih edilmektedir.(UYDU TAKİPLİ KOYUN GÜVENLİK SİSTEMİ)


30 Mart 2019 0

SMARTSAFE GPS – ELEKTRONİK SIĞIR TAKİP SİSTEMİ

Çiftliğinizin içinde ve yayılımda ki tüm hayvanların güvenlik altında tutulmasını sağlar. Uydu takibi yapar. Sınırsız takip özelliği vardır.


30 Mart 2019 0

SMARTCOUNTER HAYVAN SAYMA SİSTEMİ ALICISI (SAYICI)

Kısa (20-100 cm), Orta(1-3 metre) ve Uzun (1-15 metre) mesafeli olmak üzere 3 tipte üretilir. Kapı girişinde hayvanlarınızı sayar.


30 Mart 2019 0