Elektronik Üvendire – Selane

Elektronik Üvendire – Selane

30 Mart 2019 Satış 0

Satış fiyatı 178,20 TL

Bu cihaz büyükbaş hayvanların nakli sırasında inatçılık eden hayvanları dövmek yerine, istenilen alana yönlendirmek amacıyla üretilmiştir.

Kredi Kartı ile ödeme:

Maksimum Özellikli (İş Bankası ve Ziraat Bankası) kredi kartlarına 3 taksit imkanı vardır.

Mail Order Formunu buraya  tıklayarak indirin. Doldurup imzaladıktan sonra 0.232.3 321 456 nolu telefona fax yoluyla yada kaganayanoglu@gmail.com adresine email yoluyla yada 0.542.264 8251 numaralı telefona Whatsup yoluyla resmini ulaştırıp bilgi veriniz.

SMARTREST kullanarak yıllarca rahat edecek ve zamandan tasarruf  edeceksiniz. Sadece alırken kazanmayacak, kullanım kolaylığı ve pil ömrüne de inanamayacaksınız.

Günümüzde hayvancılıkta yüksek verimim ve kalitenin yanı sıra hayvan hakları da gittikçe önem kazanmaktadır.

Bu cihaz büyükbaş hayvanların nakli sırasında inatçılık eden hayvanları dövmek yerine, istenilen alana yönlendirmek amacıyla üretilmiştir. SELANE modeli üvendire bu işi hayvanları dövmek yerine onları daha önce tanımadıkları bir etken ile uyararak yapmaktadır. Bu sistem uzun uçlu olarak yapılmıştır. Bu sayede hem kolay çalışma şansı kazanır hemde hayvansever ve insancıl davranmış olursunuz.

Büyük hayvanları araca bindirmek, kesime sevk etmek gibi yorucu işlerde işinizi kolaylaştırır. Ölümcül şok vermez. Yüksek frekansta çalışır.

Bir cevap yazın