SMARTSAFE GPS – ELEKTRONİK SIĞIR TAKİP SİSTEMİ

SMARTSAFE GPS – ELEKTRONİK SIĞIR TAKİP SİSTEMİ

30 Mart 2019 Satış 0

Satış fiyatı : SORUNUZ

Çiftliğinizin içinde ve yayılımda ki tüm hayvanların güvenlik altında tutulmasını sağlar. Uydu takibi yapar. Sınırsız takip özelliği vardır.

Kredi Kartı ile ödeme:

Maksimum Özellikli (İş Bankası ve Ziraat Bankası) kredi kartlarına 3 taksit imkanı vardır.

Mail Order Formunu buraya  tıklayarak indirin. Doldurup imzaladıktan sonra 0.232.3 321 456 nolu telefona fax yoluyla yada kaganayanoglu@gmail.com adresine email yoluyla yada 0.542.264 8251 numaralı telefona Whatsup yoluyla resmini ulaştırıp bilgi veriniz.

SMARTSAFE_G  SIĞIR ÇİFTLİĞİ GÜVENLİK SİSTEMİ (UYDU TAKİPLİ SIĞIR GÜVENLİK SİSTEMİ)

 1. Dünya’da bir ilktir. Çiftliğinizin içinde ve yayılımda ki tüm hayvanların güvenlik altında tutulmasını sağlar.
 2. Sistem sayesinde bilginiz ve onayınız dışında hiçbir hayvan çiftlik dışına ya da uydudan belirleyeceğiniz yayılım alanı dışına çıkarılamaz.
 3. Sistemin devre dışı bırakılması sistem sahibi dışında bir kişi için mümkün değildir.
 4. Yayılım alanı büyüklüğüne göre hayvan dolaşım alanı belirlenir. Sisteme bütünleşmiş bir hayvan bu alanın dışına çıkarıldığında alarm çalışır.
 5. Alarm sistemi bilgisayara, klasik telefon sistemine ve akıllı telefonlara bağlı olarak çalışır. İstenirse alarm sistemi polis, jandarma gibi güvenlik kuvvetlerine otomatik olarak bağlanıp sistem dışına çıkarılmış olan hayvanın çalındığını bildirerek bulunduğu yerin uydu takip, koordinat bilgilerini verir.
 6. Sistemi hayvan üzerinden çıkarmak sistem sahibi dışında mümkün değildir.
 7. Sistem elektrik kesintisinden etkilenmez ve çevreye bağımsız olarak çalışmasını sürdürür.
 8. Hayvan üzerindeki koruma kolyesi içine GSM-M2M kart takılması ZORUNLUDUR. Kartlara ait ücretlendirme hizmet sağlayıcı (AVEA, TURKCELL, VODAFONE vb.)  ya da şirketimiz ile anlaşma yapılarak sistem sahibi tarafından (5-10 TL/AY)  ayrıca ödenecektir.

Sistem ve çalışma şekli;

 1.   Sistem bir merkezi kontrol ünitesi ve sayısı çiftlik büyüklüğüne bağlı hayvan takip kitinden oluşur.
 2.  Hayvan takip ünitesi bir kolye şeklinde hayvanın boynuna takılı halde bulunur. Bir kez takılıp hayvan üzerine tanıtımı yapıldıktan sonra sistem yöneticisi onay vermeden çıkarılamaz. Zorla çıkarılması ya da sistemden herhangi bir şekilde bağlantısının kesilmesi durumunda alarmlar devreye girer.
 3. Sistem çiftlik ve yayılım alanı üzerinde bir UYDU koruma şemsiyesi oluşturur. Şemsiye dışına çıkan bir hayvan anında merkezi kontrol ünitesine bildirilir. Merkezi kontrol ünitesi kullanıcının istediği birimlere İnternet (Whatsup vb.), GSM, Sabit hat, ya da RF alıcıya alarm bilgisi gönderir. Bu tercihlerin birisi ya da hepsi beraber alarm için kullanılabilir.
 4. Sisteme ait tüm ayarlar ve tanımlamalar bilgisayar üzerinden yada akıllı telefon üzerinden kolayca yapılabilir (Uzaktan çevrimiçi yada çevrimdışı).
 5. Sistem kurulumu yetkili servis tarafından yapılır. Kurulum sonrasında tüm kontroller işletme yöneticisine devredilir.
 6. Eğer istenirse sistem takibi şirketimiz tarafımızdan çevrimiçi olarak yapılabilir. Bu hizmet ayrıca ücretlendirilebilir.
 7. Sistem kurulumundan sonra hiçbir alarm ekipmanının yeri (sisteme bütünleşmiş hayvanlar dışında) değiştirilemez. Değiştirilmesi durumunda sistemin kapsama alanı değişeceğinden tüm sorumluluk kullanıcıya aittir.
 8.  Sistem patent altında ve korumalıdır. Kopyalanması ya da cihazlara müdahale edilmesi durumunda uluslararası hukuk gereklerine göre kanuni işlem uygulanacaktır.
 9. SIĞIR takip sisteminin bu modeli GPS uydularına BAĞIMLI olarak ÇALIŞIR. Konum bilgisi VEREBİLİR.
 10. Takip cihazları IP67 koruma sistemi ile donatılmıştır, çevre şartlarından etkilenmez. Dâhili batarya ile çalışır ve batarya ömrü 1-3 yıl (konum bilgisi bildirme sıklığına bağlı olarak) kadardır. Sisteme bütünleşmiş herhangi bir takip cihazının bataryası azaldığında kullanıcıya otomatik mesaj gönderilir. Bu durumda sistem yöneticisi tarafından batarya değişim moduna alınan hayvanlar için 1 saatlik batarya değişim süresine girilir. Batarya değişimi sistem sahibi tarafından ya da talep edilmesi durumunda yetkili servis tarafından (ücret talep edilebilir) kolayca yapılabilir. Batarya değişiminin tamamlanması ya da 1 saatlik süre sonunda sistem otomatik olarak takibe devam eder.

Bir cevap yazın