SMARTSAFE W – SIĞIR ve KOYUN TAKİP

SMARTSAFE W – SIĞIR ve KOYUN TAKİP

30 Mart 2019 Satış 0

Satış fiyatı : SORUNUZ

Bu sistem 1000 metrekare için 1 ana ünite ve 15 adet kolye içerir. İsteğe göre konfigürasyon değişir. Cep telefonu şebekesinin çalışmadığı bölgelerde de görevini terine getirir.

Çiftliğinizin içinde ki tüm hayvanların güvenlik altında tutulmasını sağlar.
Ana ünite ve hayvan kolyelerinden oluşur.

Kredi Kartı ile ödeme:

Maksimum Özellikli kredi kartlarına 3 taksit imkanı vardır.

Mail Order Formunu buraya  tıklayarak indirin. Doldurup imzaladıktan sonra 0.232.3 321 456 nolu telefona fax yoluyla yada kaganayanoglu@gmail.com adresine email yoluyla yada 0.542.264 8251 numaralı telefona Whatsup yoluyla resmini ulaştırıp bilgi veriniz.

SMARTSAFE_W  SIĞIR ve KOYUN ÇİFTLİĞİ GÜVENLİK SİSTEMİ (UYDU TAKİPLİ OLMAYANSIĞIR-KOYUN GÜVENLİK SİSTEMİ)

 1. Dünya’da bir ilktir. Çiftliğinizin içindeki tüm hayvanların güvenlik altında tutulmasını sağlar.
 2. Sistem sayesinde bilginiz ve onayınız dışında hiçbir hayvan çiftlik dışına çıkarılamaz.
 3. Sistemin devre dışı bırakılması sistem sahibi dışında bir kişi için mümkün değildir.
 4. Çiftlik büyüklüğüne göre hayvan dolaşım alanı belirlenir. Sisteme bütünleşmiş bir hayvan bu alanın dışına çıkarıldığında alarm çalışır. Alarma bağlı siren sayısı isteğe göre arttırılabilir.
 5.    ** Alarm sistemi bilgisayara, klasik telefon sistemine ve akıllı telefonlara bağlı olarak çalışır. İstenirse alarm sistemi polis, jandarma gibi güvenlik kuvvetlerine otomatik olarak bağlanıp bilgi verir.
 6. Sistemi hayvan üzerinden çıkarmak sistem sahibi dışında mümkün değildir.
 7. Sistem elektrik kesintisinden etkilenmez ve çevreye bağımsız olarak çalışmasını sürdürür.
 8. Sistemin çalışması için ek bir ücret ya da ihtiyaç (GSM M2M Hattı gibi) yoktur. İşletim maliyeti yoktur. GPS uydu bağlantısı yoktur.

Sistem ve çalışma şekli;

 1. Sistem bir merkezi kontrol ünitesi ve sayısı çiftlik büyüklüğüne bağlı hayvan takip kitinden oluşur.
 2. Hayvan takip ünitesi bir kolye şeklinde hayvanın boynuna takılı halde bulunur. Bir kez takılıp hayvan üzerine tanıtımı yapıldıktan sonra sistem yöneticisi onay vermeden çıkarılamaz. Zorla çıkarılması ya da sistemden herhangi bir şekilde bağlantısının kesilmesi durumunda alarmlar devreye girer.
 3. Sistem çiftlik üzerinde bir RF koruma şemsiyesi oluşturur. Şemsiye dışına çıkan bir hayvan anında merkezi kontrol ünitesine bildirilir. Merkezi kontrol ünitesi kullanıcının istediği birimlere İnternet (Whatsup vb.), GSM, Sabit hat, ya da RF alıcıya alarm bilgisi gönderir. Bu tercihlerin birisi ya da hepsi beraber alarm için kullanılabilir.
 4. Sisteme ait tüm ayarlar ve tanımlamalar SERVİS ELİYLE bilgisayar üzerinden ya da akıllı telefon üzerinden kolayca yapılabilir (Uzaktan çevrimiçi ya da çevrimdışı).
 5. Sistem kurulumu yetkili servis tarafından yapılır. Kurulum sonrasında tüm kontroller işletme yöneticisine devredilir.
 6. Eğer istenirse sistem takibi tarafımızdan çevrimiçi olarak yapılabilir. Bu hizmet ayrıca ücretlendirilebilir.
 7. Sistem kurulumundan sonra hiçbir alarm ekipmanının yeri (sisteme bütünleşmiş hayvanlar dışında) değiştirilemez. Değiştirilmesi durumunda sistemin kapsama alanı değişeceğinden tüm sorumluluk kullanıcıya aittir.
 8. Sistem patent altında ve korumalıdır. Kopyalanması ya da cihazlara müdahale edilmesi durumunda uluslararası hukuk gereklerine göre kanuni işlem uygulanacaktır.
 9. Sığır takip sisteminin bu modeli GPS uydularından bağımsız olarak çalışır. Konum bilgisi vermez. M2M hat gerektirmez, hatta bağlı ekstra ücretlendirmesi yoktur.
 10. Takip cihazları IP67 koruma sistemi ile donatılmıştır, çevre şartlarından etkilenmez. Dâhili batarya ile çalışır ve batarya ömrü YAKLAŞIK 1 yıl (çiftlik alanına bağlı olarak) kadardır. Sisteme bütünleşmiş herhangi bir takip cihazının bataryası azaldığında kullanıcıya otomatik mesaj gönderilir. Bu durumda sistem yöneticisi tarafından batarya değişim moduna alınan hayvanlar için 1 saatlik batarya değişim süresine girilir. Batarya değişimi sistem sahibi tarafından ya da talep edilmesi durumunda yetkili servis tarafından (ücret talep edilebilir) kolayca yapılabilir. Batarya değişiminin tamamlanması ya da 1 saatlik süre sonunda sistem otomatik olarak takibe devam eder.

** Standart değildir. İsteğe bağlı olarak eklenebilir.

ÇİFTLİK GÜVENLİĞİ HERŞEYDİR.

HIRSIZLIK OLASILIĞINA KARŞI HAZIRLIKLI OLUN.

Bir cevap yazın